VOĽBY 2020 SaS, KDH aj Sme rodina chcú výrazné zvýšenie podielu slovenských potravín na pultoch obchodov

Topky uverejnili článok o so zmienkou hodnotenia programov INESS. 15. 02. 2020.

VOĽBY 2020 SaS, KDH aj Sme rodina chcú výrazné zvýšenie podielu slovenských potravín na pultoch obchodov

V programe SaS pre pôdohospodárstvo, ktorý bol vyhodnotený nezávislým inštitútom INESS ako najlepší zo všetkých politických strán, je podľa Halgašovej prioritou aj intenzívna podpora potravinárskeho priemyslu s návrhom konkrétnych riešení, ktorými Slovensko dokáže významne revitalizovať potravinársky priemysel. "Budem rada, ak po štyroch rokoch - na konci volebného obdobia - strana SaS bude môcť skonštatovať splnenie tohto cieľa. Je smutné, že odchádzajúca vládna garnitúra prichádza s takýmito číslami pár dní pred koncom svojho obdobia, počas ktorého mala dosť času a ideálnu príležitosť pre ich naplnenie,“ pokračovala tímlíderka SaS pre pôdohospodárstvo.

Celý článok si môžete prečítať tu.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards