Pozývame na Ekonomické reči #24: Z cudzieho krv netečie - Kto nasadí poslancom rozpočtovú kazajku?

Ekonomické reči sú v novom roku opäť tu! Pozývame vás na 24. vydanie Ekonomických rečí s názvom: Z cudzieho krv netečie: Kto nasadí poslancom rozpočtovú kazajku?

Pozývame na Ekonomické reči #24: Z cudzieho krv netečie - Kto nasadí poslancom rozpočtovú kazajku?

Hosťom Radovana Ďuranu bude Viktor Novysedlák, výkonný riaditeľ Rady pre rozpočtovú zodpovednosť (RRZ), ktorý stál už pri jej zrode. Príďte s nami podebatovať do Kafe Scherz pri pive o tom, kde sú hranice poslaneckého míňania, prečo potrebujeme výdavkové limity, a prečo rovnako tak potrebujeme rozumieť spojeniu rozpočtová udržateľnosť.

Vstup je voľný, tešíme sa na Vás!

-- v stredu 1. marca o 19:00, Kafe Scherz --

Link na udalosť na facebooku nájdete tu, budeme radi, ak ho zazdieľate aj svojim známym a kamarátom.

 

Za mediálnu podporu ďakujeme Rádiu_FM.

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards