HORECA konferencia a Jesenné stretnutie hotelierov 2017

Konferencia sa uskutočnila 6-8. novembra 2017 v Hotel Grand, Jasná. Témou konferencie bola bezpečnosť a kvalita v hoteloch a reštauráciách. Diskutovali sa témy od potravinových škandálov, kvalitatívneho manažmentu až po problematiku regulácie a príchodu zdieľanej ekonomiky. Práve k poslednej téme bol za INESS diskutovať a prednášať analytik Róbert Chovanculiak.

HORECA konferencia a Jesenné stretnutie hotelierov 2017

Svoj krátky príspevok rozdelil na dve časti. V prvej časti vysvetlil, čo stojí za úspechom zdieľanej ekonomiky a aké prináša spoločenské efekty. V druhej sa pokúsil ukázať hotelierom, prečo môže byť príchod zdieľanej ekonomiky príležitosť aj pre nich. Budú sa totižto otvárať zákony a prehodnocovať regulácie v odvetví ubytovania. A s tým môže byť spojené regulačné odbremenenie aj klasických hotelierov.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards