Ak by sme vystúpili z NATO, ako to chcú kotlebovci, po napadnutí by sme sa bránili sami s technikou starou aj viac ako 50 rokov

Refresher uverejnil článok s vyjadrením INESS. 22. 02. 2020.

Kotleba už roky sľubuje to, čo je reálne nesplniteľné. Mnohí mu aj napriek tomu roky veria. Ak by ĽSNS splnila všetko, čo v roku 2016 voličom nasľubovala a vďaka čomu skončila v parlamente, výsledkom by bol deficit verejných financií vo výške 6,3 miliardy eur.

„To je suma, ktorá dnes putuje na financovanie základného a stredného školstva plus na celé zdravotníctvo. S takýmto vysokým deficitom by sme viac ako dvojnásobne prekročili maastrichtskú hranicu tri percentá deficitu na HDP,“ informoval Inštitút ekonomických a spoločenských analýz INESS už v roku 2017.

Celý článok si môžete prečítať tu.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards