Ekonomické reči: Nezomri! Budúcnosť slovenského zdravotníctva

Plesnivé steny, zle operované kolená a dlhé čakacie doby - taká je realita slovenského zdravotníctva. Pred voľbami sa politické strany pretekajú, ktorá prisľúbi lepšie zdravotníctvo. Sektor však potrebuje odvážnu reformu, preto sa naň pozrieme cez dáta a podebatujeme o skutočných riešeniach pre lepšie zdravotníctvo.

Ekonomické reči: Nezomri! Budúcnosť slovenského zdravotníctva

"Nezomri! Blízka a vzdialená budúcnosť slovenského zdravotníctva" je už 20-tým vydaním zo série Ekonomických rečí - neformálnych diskusií, ktoré organizuje INESS. Tentokrát sa uvidíme 19. 02. o 19:00 hod. v bratislavskom Kafe Scherz.

O súčasnom i budúcnom stave slovenského zdravotníctva bude diskutovať Martin Smatana z analytického útvaru Ministerstva zdravotníctva - Inštitútu zdravotnej politiky a analytik INESS, Martin Vlachynský.
Vstup voľný, tešíme sa na Vás!

Ekonomické reči sú pravidelné diskusné večery, organizované INESS. Každý mesiac sa venujeme novej téme, pod taktovkou rôznych rečníkov. Sledujte náš web a facebook pre informácie o ďalších podujatiach.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards